OTSO0 442 816 39 99

Hoşgeldiniz. Bugün

OTSO’DAN İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

Ana Sayfa » Duyurular » OTSO’DAN İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI

CUMHURBAŞKANIMIZIN HİMAYESİNDE TÜRKİYE ODALAR VE BORSALAR BİRLİĞİ ÖNCÜLÜĞÜNDE BAŞLATILMIŞ OLAN 2019 YILI İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ KAMPANYASI ÇERÇEVESİNDE İSTİHDAM TEŞVİKLERİNİN ANLATILDIĞI BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLENDİ.
TOPLANTIYA SGK İL MÜDÜRÜ, İŞKUR İL MÜDÜRÜ, SMMMO BAŞKANI, OTSO MECLİS ÜYELERİ, OLTU’DA FAALİYET GÖSTEREN MUHASEBECİLER VE ÇOK SAYIDA İŞVEREN KATILDI
TİCARET VE SANAYİ ODASI BAŞKANI BAKİ KARACA TOPLANTININ AÇILIŞ KONUŞMASINDA CUMHURBAŞKANIMIZIN HİMAYALERİNDE VE TOBB ÖNCÜLÜĞÜNDE BAŞALTILMIŞ OLAN İSTİHDAM SEFERBERLİĞİ KAPSAMINDA DÜZENLEDİKLERİ BU TOPLANTIYA KATILIM SAĞLAYAN MİSAFİRLERİNE TEŞEKKÜR EDEREK KONUŞMASINA BAŞLADI. TEŞVİKLERİN ÖNEMİNE DİKKAT ÇEKEN KARACA; BİZLER İŞVERENLER OLARAK BU KAMPANYA ÇERÇEVESİNDE TÜM İMKANLARIMIZI ZORLAYARAK KAMPANYAYA AZAMİ DESTEK OLMA ÇABASINDAYIZ VE TÜM İŞVERENLERİMİZİ DE BU KAMPANYAYA DESTEK OLMAYA DAVET EDİYORUM DEDİ.
SGK İL MÜDÜRÜ NİZAMETTİN DURMUŞ, İŞKUR İL MÜDÜR VEKİLİ ABDULKADİR MUTLU VE SMMMO BAŞKANI ORHAN AKGÜLOĞLU’NUN KONUŞMA YAPTIĞI TOPLANTIDA SGK VE İŞKUR UZMANLARINCA TEŞVİKLER KAPSAMLI OLARAK KATILIMCILARA ANLATILDI.

 

15 Mart 2019

İlgili Terimler :

Yorumlar

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz